Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Sem můžete psát své dotazy a

nebo jen pozdravy členům sboru

 

Pokud možno slušně, jinak budu nucen příspěvky smazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Heavy fix part จำหน่ายอะไหล่รถแทคเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ อะไหล่รถแมคโคร อันดับ 1

(Edwarddex, 3. 6. 2018 6:34)

<b>จำหน่ายอะไหล่รถแทคเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ อะไหล่รถแมคโคร อันดับ 1 ในประเทศไทย</b>
ผู้นำตลาดอะไหล่โดยเฉพาะ คุณภาพเชื่อถือได้ รับประกันความพอใจ รถแม็คโคร รถตัก รถแทรกเตอร์ เครื่องจักรในการก่อสร้าง และ อุตสาหกรรม
ได้ดำเนินธุรกิจ จำหน่ายอะไหล่ และ อุปกรณ์ สำหรับ รถแม็คโคร รถตัก รถแทรกเตอร์ เครื่องจักรในการก่อสร้าง อะไหล่รถแม็คโคร อะไหล่รถแทรกเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ
อะไหล่รถแทรคเตอร์ https://www.facebook.com/Heavyfixpart - อะไหล่แบคโฮ อะไหล่รถแมคโคร อะไหล่รถเครน ไส้กรอง และ อุตสาหกรรม จากผู้ผลิตชั้นนำ ทั้งอะไหล่แท้ และอะไหล่ทดแทน โดยการร่วมมือของ พันธมิตรทางธุรกิจ
ที่จำหน่ายสินค้าต่างๆ ทั้งในประเทศและต่างประเทศ เพื่อจัดจำหน่ายให้กับลูกค้า รวมถึงการพัฒนาด้านสินค้า และระบบการจัดการด้านต่างๆ อย่างต่อเนื่อง
เพื่อตอบสนองความต้องการของลูกค้า https://www.facebook.com/Heavyfixpart - อะไหล่รถแทรกเตอร์ ให้ได้อย่างดีที่สุด

Hi!

(JesusTaime, 25. 4. 2018 10:12)

Hi!

Dotaz na univerzální klíč

(Tomáš, 24. 1. 2018 16:12)

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zakoupil jsem univerzální klíč, byl ze špatného materiálu rád bych si nechal udělat v nástrojárně nov. Nemáte prosím nákres vzoru klíče nechci si znova kupovat šmejt.
Velice děkuji za odpověď

Free XEvil Demo can break 99% types of captchas

(JuliezGAW, 27. 11. 2017 18:22)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Revolutional software XRumer 16.0 + XEvil solve of captchas Google, Facebook, Captcha.Com, SolveMedia, Bing

(ClaudiaOxilt, 17. 11. 2017 5:09)

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

P.S. XEvil 4.0. break ReCaptcha2 too !

Test, just a testTest, just a test

(SitSeilelt, 9. 5. 2017 8:15)

Informace k vyprošťovací soupravě

(Kazimír, 13. 6. 2015 20:04)

Dobrý den, hodláme zakoupit vyprošťování od Racingrescue a dostali jsme odkaz, že ho od nich máte. Můžete nám poskytnout informace jak Vám slouží a zda je třeba po zakoupení ještě nějaká revize? Děkujeme přdem za odpověď, Hasiči Nový Bydžov.

Re: Informace k vyprošťovací soupravě

(JSDH Dolní Žandov VJ , 15. 6. 2015 19:42)

Zdravím kolegy z Nového Bydžova.
Holmatro funguje na výbornou a za tu dobu bez žádné poruchy.
Firma HOLMATRO doporučuje dělat revizi každý rok.
Co nás učili na strojnickém kurzu v Borovanech, tak lektory nám bylo sděleno, že by se měla revize provádět každé dva roky, popřípadě, když se něco nezdá a nebo když začne olej černat to muže klidně i dřív, než za rok.Takže záleží určitě na četnosti používání. Určitě bych doporučoval za ty dva roky. Nevím jakou sadu budete kupovat , ale nás revize přijde něco kolem 7 000,- a většinou je ve firmě dobrá domluva,že ráno v 8:00 máme být v Praze a tak kolem 13 až 14:00 odjíždíme zpátky i s revizí.

Ples 2013

(Plesák , 25. 2. 2013 18:43)

Dobrý den, jsem pravidelným návštěvníkem vyhlášeného žandovského hasičského plesu, bohužel po letošní zkušenosti bych vám rád napsal pár organizačních připomínek. Píše se rok 2013, tak nechápu, proč nemůžete nabízet trošku lepší víno v lahvích 0,7l, proč musíme konzumovat "komunistické litrovky" ze kterých ráno kromě bolení hlavy bývají také zažívací obtíže.
Dále je dost špatně organizován prodej míst. Proč neprodáváte lístky k jednotlivým stolům - tedy neděláte konkrétní rezervace? Chápu, že jako dobrovolný sbor chcete něco vydělat, ale prodávat více lístků než je míst k sezení není úplně nejlepší varianta. Navíc např. u stolu, kde je deset židlí sedí čtyři osoby atd. Kapacita míst k sezení tedy není dostatečně využita a spousta lidí si ve finále nesedne vůbec. No a do třetice všeho dobrého, v tomto se asi se spoustou lidí neshodnu, ale ta kapela... připadal jsem si chvílemi jako na "bigbítu" a ne jako na plese... To nebylo to pravé ořechové.
Jinak ale samozřejmě oceňuji a děkuji, že ples pořádáte, vím, že je to náročné a děláte to ve svém volném čase. Prosím, zamyslete se ale, všechno se dá dělat trochu lépe a tolik snahy navíc to zas není. Snad nás příští rok příjemně překvapíte...

Re: Ples 2013

(SDH Dolní Žandov, 2. 3. 2013 17:51)

Dobrý den, jsme rádi, že jste vyjádřil svůj názor, bohužel pro nás negativní, ale i to je názor a my se můžeme podle toho zařídit do příštích let.
U první připomínky bychom Vás požádali, jaké víno by jste si představoval. Je jasné, že víno, které jsme nabízeli, není žádný zázrak, ale zase musíme brát ohled na personál a jestli se bude nabízet 10 druhů vína, tak je to pro ně dost velký problém vzhledem ke kapacitě lidí na sále. Myslíme si, že bychom mohli dát alespoň ještě jeden druh (bílé a červené), které je trochu dražší, ale samozřejmě kvalitnější.
U druhé připomínky musíme uvést, že je to každoroční problém. Jak vy píšete, tak si nemyslím, že u stolu, kde je kapacita 10 lidí, tak jsou 4. Je fakt, že v 19:00 hodin se otevírá sál a chodí první návštěvníci, kteří rezervují místa pro své známé. Myslíme si, že jsme to letos oproti minulým letům dobře zvládli. Když přišli návštěvníci, kterým nikdo "nedržel" místa, snažili jsme se hned hledat místa, kde bylo volno. Bohužel kapacita sálu je daná a s tímto neudělá nikdo nic. Z tohoto důvodu již asi tak 3. rokem neprovádíme rezervaci. Pokud někdo přijde na ples ve 21:00 hodin, tak je jasné, že již místo nebude.
Ke třetí věci bychom chtěli uvést, že si nemyslíme, že kapela nebyla špatná. Letos jsme zkusili novou kapelu a dost lidí si ji chválilo. Je pravda, že občas to tam bylo jak na "bigbítu", ale to již bylo ke konci a to hráli na přání. Mohl jste za nimi (nebo za pořadateli) jít a nechat si zahrát i svou oblíbenou nebo zažádat o změnu hudebního stylu.
Na závěr bychom Vám chtěli poděkovat za připomínky, které jste napsal. Budeme se snažit tyto připomínky do příštího plesu prosadit, aby se již neopakovali a všichni návštěvníci byli spokojeni.
S pozdravem SDH Dolní Žandov.

Re: Re: Ples 2013

(Plesák, 4. 3. 2013 12:12)

Dobrý den, rád bych Vám poděkoval za odpověď. Samozřejmě si vůbec nepředstavuji, že bych měl na plese výběr z deseti druhů vína, měl jsem na mysli, že byste do nabídky zařadili jeden druh vína např. moravského (červené a bílé) v lahvích 0,7 l, trošku lepší kvality s cenou za lahev kolem 120,- Kč. To mi přijde přijatelné. Chápu, že nechcete předem rezervovat místa a že jste se snažili hosty usadit, ale já jsem osobně dorazil zhuba v půl osmé a šance na nějaké pořádné místo již nebyla. Možná by nebylo od věci zkusit předprodej lístků přímo na místa u stolů, ale to je jen návrh. Na kapelu byly názory hodně rozdílné, proto se k ní již nechci vyjadřovat. Ještě jednou děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů do budoucna.

PODEKOVANI

(JARINN9, 11. 1. 2012 12:59)

TOUTO CESTOU BYCH CHTEL PODEKOVAT VAM VSEM KTERI JSTE DNE 11.7.2011 POMOHLI MEMU KAMARADOVI PRI DOPRAVNI NEHODE DODAVKY S OSOBNIM AUTEM MA SE DOBRE A PORAD SE REHABILITUJE A JE V PORADKU BYL TO RIDIC TE DODAVKY .JESTE JEDNOU VAM MOC DEKUJI VIM JAKY TO JE JSEM JEDNIM Z VAS SLOUZIM V SDH KYSELKA S POZDRAVEM JARINN

Re: PODEKOVANI

(SDH DOLNÍ ŽANDOV, 14. 1. 2012 16:36)

I mi všichni děkujem Jarine za tvůj dík a přejem tvému kamarádovi co nejbrsčí uzdravení.A vám do Kyselky hodně úspechů a stˇastné návraty od zásahů.

Re: Re: PODEKOVANI

(jarinn, 19. 1. 2012 9:21)

moc amoc diky jako vzdy i vam dobre a zdrave navraty a hlavne dobry uspechy v zakrocich a kamaradovi se dari dobre a pozdraveni mu vyridim hodne moc vam dekuji

nabídka školení první pomoci

(ceskalipa@cervenykriz.eu, 9. 1. 2012 13:50)

Dobrý den,
nedávno od vás volal pan Eliáš, že máte zájem o kurz první pomoci "Základní norma zdravotnických znalostí".V současné době kurzy prohíhají a tak vám nabízíme dva termíny:15.-16.2.2012 a 28.-29.3.2012. V případě, že vás bude cca 10, připravíme kurz jenom pro vás a v termínu, který vám bude vyhovovat. S pozdravem Bartášková Zdeňka, ředitelka OS ČČK Česká Lípa, tel.606256847

Ples 2012

(M., 11. 10. 2011 13:23)

Dobrý den.
Prosím o info, kdy bude hasičský ples v roce 2012. Jistě už máte termín. Děkuji M.

Re: Ples 2012

(SDH DOLNÍ ŽANDOV, 17. 10. 2011 12:06)

Dobrý den, Ples 2012 je plánovaný na sobotu 18. února.

Granty

(Jaroslav smolař, 24. 6. 2011 9:04)

Ahoj všem zasílám odkaz na granty http://www.nphh.cz/
S Pozdravem
SDH Herink

Hasičský ples

(christian eckert, 1. 1. 2011 1:03)

kdi pute Hasičský ples letos dejte mi vetet na telefon 606446531. dekuju eckert

Re: Hasičský ples

(hasiči žandov, 27. 1. 2011 14:14)

19.2.11 od 8hod.