Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Sem můžete psát své dotazy a

nebo jen pozdravy členům sboru

 

Pokud možno slušně, jinak budu nucen příspěvky smazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(Gebzar, 11. 9. 2018 20:22)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(feran, 8. 9. 2018 0:26)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 7. 9. 2018 23:52)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(etiol, 7. 9. 2018 23:52)

Hello. And Bye.

fff

(Aaronrep, 5. 9. 2018 13:20)

Test, just a test

(xaipheira, 5. 9. 2018 4:45)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 4. 9. 2018 23:55)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(cynengefl, 31. 8. 2018 22:05)

Hello. And Bye.

Where is somewhere I can watch Creed II free without downloading or surveys?

(RobertElent, 27. 8. 2018 23:32)

If you are one particular of all those who liked https://creed2full.com/ - Creed II full movie, this will be fantastic news for you, for the reason that the sequel to the popular franchise will be released in November of this yr, but currently the to start with marketing illustrations or photos were being unveiled.

In them you can see the protagonists Michael B. Jordan (Apollo Creed II) and Sylvester Stallone (Rocky Balboa), https://creed2full.com/ - https://creed2full.com/ who are element of the film directed by Steven Caple Jr.

The movie will proceed the Rocky saga, which this time will be centered on the son of Apollo Creed II and his convulsive everyday living that normally takes location between the struggle in the ring, where by he will seek out to avenge the dying of his father. A extended road that will be hand in hand with Rocky Balboa.

Tessa Thompson, Florian Munteanu and the return of Dolph Lundgren as Ivan Drago are also section of the novelties it provides https://creed2full.com/ - Creed II

Adapted from the British tv https://widowsfull.com/ - Widows full movie collection of the identical title, McQueen co-writes this movie with Gillian Flynn, the famed author of 'Gone Girl' and the new good results of HBO, 'Sharp Objects'. The plot revolves all-around a tragedy that affects not only the character of Viola Davis, but also those people of Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo and Elizabeth Debicki.

Liam Neeson, Manuel Garcia-Rulfo, Jon Bernthal and Garret Dillahunt perform the husbands of the four protagonists who, all through a failed armed theft, are murdered. Immediately after the point, their Widows make a decision to end the theft not only for the money at stake, but as a measure of survival.

Along the way, they will satisfy the figures of Brian Tyree Henry and Colin Farrell who, as https://widowsfull.com/ - https://widowsfull.com/ most important antagonists of the movie, get middle phase in this new improvement. Whilst there is no official launch date for this component of the world, 'Widows' Will be unveiled in November in the United States. Check out the trailer here

'Widows' Marks the triumphant return of Steve McQueen to the path following the substantial success of '12 Yrs of Slavery ', a film that in 2013 received the Oscar for Greatest Photo. Six yrs immediately after the premiere, McQueen is all set to return to the ring, now, hand in hand with the really
https://widowsfull.com/ - Widows movie proficient Viola Davis.

Test, just a test

(MariFus, 16. 8. 2018 20:20)

Hello. And Bye.

Hello

(RobertRirty, 5. 6. 2018 9:46)

https://liveam.tv/

Heavy fix part จำหน่ายอะไหล่รถแทคเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ อะไหล่รถแมคโคร อันดับ 1

(Edwarddex, 3. 6. 2018 6:34)

<b>จำหน่ายอะไหล่รถแทคเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ อะไหล่รถแมคโคร อันดับ 1 ในประเทศไทย</b>
ผู้นำตลาดอะไหล่โดยเฉพาะ คุณภาพเชื่อถือได้ รับประกันความพอใจ รถแม็คโคร รถตัก รถแทรกเตอร์ เครื่องจักรในการก่อสร้าง และ อุตสาหกรรม
ได้ดำเนินธุรกิจ จำหน่ายอะไหล่ และ อุปกรณ์ สำหรับ รถแม็คโคร รถตัก รถแทรกเตอร์ เครื่องจักรในการก่อสร้าง อะไหล่รถแม็คโคร อะไหล่รถแทรกเตอร์ อะไหล่รถแบคโฮ
อะไหล่รถแทรคเตอร์ https://www.facebook.com/Heavyfixpart - อะไหล่แบคโฮ อะไหล่รถแมคโคร อะไหล่รถเครน ไส้กรอง และ อุตสาหกรรม จากผู้ผลิตชั้นนำ ทั้งอะไหล่แท้ และอะไหล่ทดแทน โดยการร่วมมือของ พันธมิตรทางธุรกิจ
ที่จำหน่ายสินค้าต่างๆ ทั้งในประเทศและต่างประเทศ เพื่อจัดจำหน่ายให้กับลูกค้า รวมถึงการพัฒนาด้านสินค้า และระบบการจัดการด้านต่างๆ อย่างต่อเนื่อง
เพื่อตอบสนองความต้องการของลูกค้า https://www.facebook.com/Heavyfixpart - อะไหล่รถแทรกเตอร์ ให้ได้อย่างดีที่สุด

Hi!

(JesusTaime, 25. 4. 2018 10:12)

Hi!

Dotaz na univerzální klíč

(Tomáš, 24. 1. 2018 16:12)

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zakoupil jsem univerzální klíč, byl ze špatného materiálu rád bych si nechal udělat v nástrojárně nov. Nemáte prosím nákres vzoru klíče nechci si znova kupovat šmejt.
Velice děkuji za odpověď

Free XEvil Demo can break 99% types of captchas

(JuliezGAW, 27. 11. 2017 18:22)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Revolutional software XRumer 16.0 + XEvil solve of captchas Google, Facebook, Captcha.Com, SolveMedia, Bing

(ClaudiaOxilt, 17. 11. 2017 5:09)

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

P.S. XEvil 4.0. break ReCaptcha2 too !

Test, just a testTest, just a test

(SitSeilelt, 9. 5. 2017 8:15)

Informace k vyprošťovací soupravě

(Kazimír, 13. 6. 2015 20:04)

Dobrý den, hodláme zakoupit vyprošťování od Racingrescue a dostali jsme odkaz, že ho od nich máte. Můžete nám poskytnout informace jak Vám slouží a zda je třeba po zakoupení ještě nějaká revize? Děkujeme přdem za odpověď, Hasiči Nový Bydžov.

Re: Informace k vyprošťovací soupravě

(JSDH Dolní Žandov VJ , 15. 6. 2015 19:42)

Zdravím kolegy z Nového Bydžova.
Holmatro funguje na výbornou a za tu dobu bez žádné poruchy.
Firma HOLMATRO doporučuje dělat revizi každý rok.
Co nás učili na strojnickém kurzu v Borovanech, tak lektory nám bylo sděleno, že by se měla revize provádět každé dva roky, popřípadě, když se něco nezdá a nebo když začne olej černat to muže klidně i dřív, než za rok.Takže záleží určitě na četnosti používání. Určitě bych doporučoval za ty dva roky. Nevím jakou sadu budete kupovat , ale nás revize přijde něco kolem 7 000,- a většinou je ve firmě dobrá domluva,že ráno v 8:00 máme být v Praze a tak kolem 13 až 14:00 odjíždíme zpátky i s revizí.

Ples 2013

(Plesák , 25. 2. 2013 18:43)

Dobrý den, jsem pravidelným návštěvníkem vyhlášeného žandovského hasičského plesu, bohužel po letošní zkušenosti bych vám rád napsal pár organizačních připomínek. Píše se rok 2013, tak nechápu, proč nemůžete nabízet trošku lepší víno v lahvích 0,7l, proč musíme konzumovat "komunistické litrovky" ze kterých ráno kromě bolení hlavy bývají také zažívací obtíže.
Dále je dost špatně organizován prodej míst. Proč neprodáváte lístky k jednotlivým stolům - tedy neděláte konkrétní rezervace? Chápu, že jako dobrovolný sbor chcete něco vydělat, ale prodávat více lístků než je míst k sezení není úplně nejlepší varianta. Navíc např. u stolu, kde je deset židlí sedí čtyři osoby atd. Kapacita míst k sezení tedy není dostatečně využita a spousta lidí si ve finále nesedne vůbec. No a do třetice všeho dobrého, v tomto se asi se spoustou lidí neshodnu, ale ta kapela... připadal jsem si chvílemi jako na "bigbítu" a ne jako na plese... To nebylo to pravé ořechové.
Jinak ale samozřejmě oceňuji a děkuji, že ples pořádáte, vím, že je to náročné a děláte to ve svém volném čase. Prosím, zamyslete se ale, všechno se dá dělat trochu lépe a tolik snahy navíc to zas není. Snad nás příští rok příjemně překvapíte...