Jdi na obsah Jdi na menu
 

ANKETA DOBROVOLNÍ HASIČI ROKU 2017

ANKETA DOBROVOLNÍ HASIČI ROKU 2017

     Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Dolní Žandov byla vybrána odbornou porotou v celorepublikové anketě Dobrovolní hasiči roku 2017. Odbornými garanty ankety jsou členové „Odborné komise ankety“, kterými jsou zástupci Generálního ředitelství HZS ČR, zástupci Hasičských záchranných sborů krajů a zástupci těchto tří sdružení: Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Moravská hasičská jednota a Česká hasičská jednota.

Hlavním kritériem hodnocení pro JSDHO byla akce – zásah (jednotkou nejprofesionálněji provedený zásah). Více o anketě se dozvíte zde: http://www.adhr.cz/zname-25-nejlepsich-jednotek-a-25-sboru-dobrovolnych-hasicu-roku-2017-o-poradi-rozhodnou-hlasy-verejnosti/

     Naše jednotka se dostala mezi 25 nejlepších sborů díky velmi těžkému zásahu ze dne 25.10.2016, který byl náročný hlavně po psychické stránce. Jednalo se o dopravní nehodu dvou osobních automobilů a jednoho nákladního vozidla na silnici I. tř. č. 21. Při této dopravní nehodě došlo k středně těžkým a těžkým zraněním 4 osob a dále k úmrtí malého dítěte.

Foto a informace o této události na: http://www.sdhdolnizandov.estranky.cz/clanky/vyjezdy-2016/14.dopravni-nehoda-2-oa--na-silnici-i.-tr.-c.-21-ve-stoupani-v-leinbrucku..html

O vítězi této ankety rozhodnou hlasy veřejnosti, a to zasláním SMS nebo vyplněním formuláře. Hlasování je možné dvěma způsoby, přičemž každý zúčastněný může použít oba způsoby hlasování, každý ze způsobů však pouze jednou.

Byli bychom moc rádi, kdybyste podpořili naši jednotku.

SMS ve tvaru HASICI(mezera)JJZC1 zašlete na telefonní číslo 900 77 06 nebo dle instrukcí vyplňte formulář na stránce  http://www.adhr.cz/hlasovani-jednotky/

 

Děkujeme za Vaše hlasy a za sdílení této ankety.

Hasiči Dolní Žandov