Jdi na obsah Jdi na menu
 

16. Dopravní nehoda 3 OA s vyproštením

10. 6. 2010

Dne 10.6.2010 v 18:30  vyhlásil KOPIS KVK poplach jednotce Dolní Žandov,důvodem byla dopravní nehoda 3 OA s vyproštením.

Jednotka vyjela s CAS 24 Š 706 v počtu 1+4.Po příjezdu na místo události a následném průzkumu bylo zjištěno, že na místě je již ZZS Mariánské Lázně v počtu 2+4 a dále bylo zjištěno, že ZZS má v péči 3 zraněné osoby a na mistě události je též PČR OO Lázně Kynžvart 1+1 ,PČR DI Cheb 1+1.

Jednotka provedla průzkum místa DN, dále pak protipožární zabezbečení a zajištění úniku provozních náplní pomocí sorbentu v množství 15kg. Během průzkumu se na místo události v 18:41 dostavila jednotka HZS KVK ÚO Cheb PS Mariánské Lázně s technikou CAS 20 MAN v počtu 1+3.

Po domluvě s velitelem z PS Mariánské Lázně bylo velení přenecháno veliteli jednotky SDH Dolní Žandov.Vše nahlášeno na KOPIS KVK a jednotka z PS Mariánské Lázně se vrací v 19:00 na základnu.

Po dokumentaci PČR DI Cheb a následném odtahu vozidel se na místo dostavila SÚS Karlovarského kraje na úklid vozovky po DN Jednotka SDH Dolní Žandov pomáhá při úklidu komunikace.

Během zásahu nedošlo ke zranění ani ke škodám na technice.

Po vyhlášení poplachu a přesunu do Hasičské zbrojnice došlo k vyvrknutím kotníku pravé končetiny jednoho ze zasahujících hasičů vlivem špatného došlápnutí na schod.


Zpracoval: Novák Jakub

 

Náhledy fotografií ze složky Dopravní nehoda 3 OA