Jdi na obsah Jdi na menu
 

23.Požár hotelu v Mariánských Lázních

2. 11. 2014

 


Jednotka vyjíždí s technikou CAS 32 T 148 a VEA UL1 Škoda Fabie v počtu 1+3.

Při příjezdu na místo události a nahlášení se veliteli zásahu je jednotka nasazena na druhý bojový úsek, kde provádí do příjezdu plošiny HZSp SŽDC Cheb hašení požáru pomocí 1 proudu C a ochlazování přilehlého objektu z venkovní strany.

Po příjezdu jednotky HZSp SŽDC Cheb je určen jeden člen jednotky na hašení objektu ve spolupráci s obsluhou plošiny ve 2 a 3 NP a rozebírání částí střešní konstrukce.

Další dva členové jednotky jsou nasazeni, z již rozvinutým útočným proudem C na příkaz velitele úseku do 2 NP k hašení ze vnitř objektu.

Na dodávku hasební látky pro plošinu a útočný proud C byla nasazena CAS 32 T 148, která byla doplňována z CAS 30 T815/7 z HZS Cheb po celou dobu zásahu.

V čase 8:00 dochází k vystřídání zasahujících členů jednotky druhým družstvem JSDH Dolní Žandov v počtu 1+3. 

Poté jsou dva členové jednotky určeni na hašení objektu z venkovní strany budovy pomocí 1 útočného proudu C a vystřídání jednotky Teplá, která zasahovala na prvním bojovém úseku.  
Další člen je nasazen ve spolupráci s jednotkou HZSp SŽDC Cheb na hašení požáru a rozebírání konstrukcí hrozící pádem z plošiny.

V čase 18:15 dochází k vystřídání zasahujících členů a ti se po úklidu věcných prostředků vrací v čase 18:35 na základnu.

Při zásahu bylo provedeno doplnění pohonných hmot do CAS 32 T 148 z CAN HZS Cheb v množství 
79 litrů.
 
FOTO : www.pozary.cz
 
 
 

Náhledy fotografií ze složky Hotel ML