Jdi na obsah Jdi na menu
 

16.Dopravní nehoda osobního automobilu se zraněním mezi obcemi Milíkov a Malá Šitboř.

17. 11. 2016

Dne 17. 11. 2016 byla jednotka Dolní Žandov na příkaz KOPIS KVK v 01:15 povolána s CAS 24 T 815 Terrno k nahlášené Dopravní nehodě 1. Osobního automobilu se zraněním mezi obcemi Milíkov a Malá Šitboř.

Při jízdě k zásahu a dotazu na KOPIS KvK, bylo místo upřesněno na silnici č.I/21 za křižovatkou na Velkou Šitboř směrem na Cheb.

Po příjezdu na místo a následném průzkumu bylo zjištěno, že se havarované vozidlo po sjetí do příkopu, čelním nárazu do stromu nachází v přilehlém poli na místě události je již posádka ZZS Mariánské Lázně, která projížděla kolem a zraněná osoba je v péči posádky ZZS.

Dále se na místě události nacházel kamarád postiženého, kterého si na místo události zavolal sám postižený a dle jeho sdělení cestoval ve vozidle sám postižený. 

Jednotka provádí proti protipožární zabezpečení, osvětlení místa zásahu a řízení provozu na pozemní komunikaci do příjezdu PČR OO Cheb venkov.
V 01:33 se na místo události dostavila jednotka SDH Kynšperk nad Ohří. Jelikož na místě nebylo potřeba dalších SaP a po domluvě s velitelem JSDHo Kynšperk nad Ohří, byla jednotka odeslána zpět na základnu.

Po příjezdu PČR DI Cheb a domluvě s velitelem hlídky služ. číslo: 315928 provádí jednotka úklid komunikace od větví a zbytků havarovaného vozidla.

 

Náhledy fotografií ze složky Dopravní nehoda 17.11.