Jdi na obsah Jdi na menu
 

9.Dopravní nehoda 2 OA na silnici I. tř. č. 21 za odbočkou do obce Velká Šitboř

19. 7. 2016

 Na příkaz KOPIS KVK vyjela jednotka SDH Dolní Žandov dne 19.07.2016 v 10:29 s CAS 24 T 815 Terrno  v počtu 1+2 k nahlášené dopravní nehodě 2 OA  na silnici I. tř. č. 21 za odbočkou do obce Velká Šitboř.
   Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jednalo o dopravní nehodu dvou osobních automobilů bez zranění osob.  Dále zjištěno, že z jednoho z vozidel docházelo k  úniku provozních náplní (chladící kapaliny). Na místě už byla přítomna PČR DI Cheb, která řídila kyvadlově provoz na komunikaci. Jednotka započala posyp unikajících provozních náplní.
Po příjezdu HZS KVK ze stanice Mariánské Lázně bylo velení předáno jejímu veliteli. V průběhu zásahu došlo ke zhoršení zdravotního stavu jedné osoby a PČR na místo povolala ZZS. Dále společně obě jednotky prováděly posyp provozních náplní  a následný úklid vozovky. Po dohodě s VZ bylo velení u zásahu předáno zpět VD jednotky Dolní Žandov a jednotka HZS KVK ze stanice Mariánské Lázně se vrátila zpět na základnu. Po naložení havarovaného vozidla na odtahovou službu byl proveden posyp a závěrečný úklid vozovky.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dopravní nehoda 19.7.